KOA Speer RK73B1ETTP335J
Res Thick Film 0402 3.3M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
3 个月趋势:
-18.20%
Introduction Date2002-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 3.3M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 3.3MOhm 0.063W 1/16W
Yageo GroupRC0402JR-073M3L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 3.3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 3000000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-073ML
RC Series 0402 0.063 W 3 MOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402JR-073M6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 3.6MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.3e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 3.3MOhms ±200ppm/C
Res, 3M3, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP335J