KOA Speer RK73B1ETTP333J
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Farnell
Garrett
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-41.83%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP3-1622826-5
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Kohm, 63 Mw, - 5%, 50 V, 0402 [1005 Metric]
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 33kOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ2GEJ333X
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 1/10W ¦200ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 36K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-0733KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 33kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-0733KL
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
THICK FILM CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 33000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, Thick Film, 33K Ohm, 50V, 5±%, 200ppm, 0402 Case Size
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 33kOhms ±200ppm/C
Res, 33K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP333J