KOA Speer RK73B1ETTP305J
Res Thick Film 0402 3M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.10%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 3M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 3000000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 2.7M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ2GEJ305X
Res Thick Film 0402 3M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 3.3M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-073ML
RC Series 0402 0.063 W 3 MOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 3MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 3MOhms ±200ppm/C
Res, 3M, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP305J
SMD Resistor 0402 3MΩ ±5% 1/10W ±200ppm/℃