KOA Speer RK73B1ETTP304J
Res Thick Film 0402 300K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-8.69%
相关零件
Res Thick Film 0402 300K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402J330K
Res Thick Film 0402 330K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD
PanasonicERJ-2GEJ304X
Res Thick Film 0402 300K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-07300KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 300kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 270kOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ-2GEJ334X
Res Thick Film 0402 330K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res, 300K, 0.1W, 75V, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP304J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 300000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 300kOhms ±200ppm/C