KOA Speer RK73B1ETTP303J
Res Thick Film 0402 30K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
+27.74%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 30000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE Connectivity / AMP3-1622826-5
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Kohm, 63 Mw, - 5%, 50 V, 0402 [1005 Metric]
Yageo GroupRC0402JR-0730KL
Res Thick Film 0402 30K Ohm 5% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 27000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 33kOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ2GEJ333X
Res Thick Film 0402 33K Ohm 5% 1/10W ¦200ppm/¦C SMD Punched Carrier T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 30kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 30kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 30000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 30K, 0.1W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP303J
RK73B Series 0402 30 kOhm ±5 % 0.1 W SMT Thick Film Chip Resistor