KOA Speer RK73B1ETTP245J
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2GEJ245X
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-072M4L
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-072M2L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 2.2MOhm 0.063W 1/16W
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 2.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 1/16W ±200ppm/C Molded SMD Punched Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2.4e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 2.4 Mohm 5%
2.4M¦¸ ¡À5% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm