KOA Speer RK73B1ETTP225J
Res Thick Film 0402 2.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
-26.40%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2GEJ225X
Res Thick Film 0402 2.2M Ohm 5% 1/10W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-072M2L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 2.2MOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ2GEJ245X
Res Thick Film 0402 2.4M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2GEJ205X
Res Thick Film 0402 2M Ohm 5% 0.1W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-072ML
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 2.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 2.2M OHM 5% 1/10W 0402 / 2.2 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 2.2MOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2.2e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 2M2, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP225J