KOA Speer RK73B1ETTP224J
Res Thick Film 0402 220K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
TME
Farnell
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 240K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 200kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 200K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-07220KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 220kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-07220KL
Res Thick Film 0402 220K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-07200KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 200kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 220kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 220K OHM 5% 1/10W 0402 / 220 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 220000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 220kOhms ±200ppm/C
Res, 220K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP224J