KOA Speer RK73B1ETTP222J
Res Thick Film 0402 2.2K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
TME
3 个月趋势:
+60.94%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCRG0402J2K2
Res Thick Film 0402 2.2K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Molded SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-072K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 2.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-072K2L
SMD CHIP RESISTOR, 2.2 KOHM, ± 5%, 63 MW, 0402 [1005 METRIC], THICK FILM, GENERAL PURPOSE
Yageo GroupRC0402JR-072K4L
RC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 2.4kOhm 0.063W 1/16W
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 2.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 2.2K OHM 5% 1/10W 0402 / 2.2 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 2.2kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 2K2, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP222J