KOA Speer RK73B1ETTP135J
Res Thick Film 0402 1.3M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1300000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ135X
Res Thick Film 0402 1.3M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
Res Thick Film 0402 1.3M Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0402 Case 1.2 MOhm 5% Tolerance 250ppm
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1200000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ125X
Res Thick Film 0402 1.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
描述
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.3MOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.3e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
1.3M¦¸ ¡À5% 100mW ¡À200ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm