KOA Speer RK73B1ETTP134J
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 130kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 130K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
63mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 120kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ2GEJ134X
Res Thick Film 0402 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-07130KL
Res Thick Film 0402 130K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 120kOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ-2GEJ124X
Res Thick Film 0402 120K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Res Thick Film 0402 130K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 130kOhms ±200ppm/C
Res, 130K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP134J
SMD Resistor 0402 130KΩ ±5% 1/10W ±200ppm/℃