KOA Speer RK73B1ETTP133J
Res Thick Film 0402 13K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
TME
Garrett
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.62%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 13K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2GEJ133X
Res Thick Film 0402 12K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-0713KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 13kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 12kOhm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ-2GEJ123X
Res Thick Film 0402 12K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Resistor Thick Film 0402 13k Ohm 5% 1/16 Watt ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402