KOA Speer RK73B1ETTP131J
Res Thick Film 0402 130 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
-1.09%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-2GEJ131X
Res Thick Film 0402 130 Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-07130RL
RC Series 0402 0.063 W 130 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402JR-07120RL
RC Series 0402 0.063 W 120 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupAC0402JR-07130RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 130ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 130 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRG0402F120R
Res Thick Film 0402 120 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 130Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 130R, 0.1W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP131J
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 130Ohms ±200ppm/C