KOA Speer RK73B1ETTP130J
Res Thick Film 0402 13 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Molded SMD Automotive Punched Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 13ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 12ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ2GEJ130X
Res Thick Film 0402 13 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 12 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-0713RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 13Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 12ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 13Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13Ohms 0.1W 1/10W
Res, 13R, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP130J
SMD Resistor 0402 13Ω ±5% 1/10W ±200ppm/℃