KOA Speer RK73B1ETTP114J
Res Thick Film 0402 110K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
-4.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 110K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP1622826-2
Res Thick Film 0402 100K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD
63mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 120kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402J100K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 100000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-07110KL
Res Thick Film 0402 110K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-07100KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 100kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 110000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 110kOhms ±200ppm/C
Res, 110K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP114J