KOA Speer RK73B1ETTP111J
Res Thick Film 0402 110 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-2.60%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
TE Connectivity1622826-3
Res Thick Film 0402 100 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCRG0402J100R
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Crg Series, 100 Ohm, 63 Mw, 5%, 50 V, 0402 [1005 Metric] Rohs Compliant: Yes
Yageo GroupRC0402JR-07110RL
RC Series 0402 0.063 W 110 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402JR-07100RL
Res Thick Film 0402 100 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
RC Series 0402 0.063 W 120 Ohm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Res General Purpose Thick Film 0402 110 Ohm 5% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
Res Thick Film 0402 110 Ohm 5% 1/16W 200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 110Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 110ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 110Ohms ±200ppm/C
SMD Resistor 0402 110Ω ±5% 100mW ±200ppm/℃