KOA Speer MO1CT52R102J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-12-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-03-31
相关零件
TE ConnectivityFRN100J1K0
1W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP8-1879352-5
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP8-1879350-8
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 910ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
KOA SpeerMOS3C102J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
KOA SpeerMOS2CT52R911J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 910ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
KOA SpeerMF1/4DC1001F
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 1000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Oxide 1K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
RES 1K OHM 5% 1W AXIAL
Metal Oxide Resistors 1W 1K 5%