KOA Speer HV732BTTD516J
Res Thick Film 1206 51M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.19%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC1206JR-0751ML
Res Thick Film 1206 51M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206JR-0747ML
Res Thick Film 1206 47M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5.1e+07ohm, 800V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR HV73 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 51MOhm ±200ppm/C
Res, 51M, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa HV732BTTD516J