KOA Speer HV732BTTD476J
Res Thick Film 1206 47M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.28%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC1206JR-0747ML
Res Thick Film 1206 47M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206JR-0751ML
Res Thick Film 1206 51M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±300ppm/C Pad SMD T/R
描述
HV73 FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 47MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4.7e+07ohm, 800V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 47M, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa HV732BTTD476J