Knowles C40CF750J-HZN-X0T
Hi-Q MLC, 3838, AH, 75 pF, +/- 5%, 7200V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, Sn Plated Solder
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Component Distributors Inc.C40CF750J-HZN-X0T561Tape & Reel
1d
数据表和文档
Component Distributors Inc.
Datasheet4 页14 年前
Datasheet4 页14 年前
描述
DLI, MLCC, C40 7200V 759pF ±5% NP0 Porcelain - Hi Q