Knowles C06CF3R3B-5UN-X1T
Hi-Q MLC, 0603, CF, 3.3 pF, +/- 0.1 pF, 50V, Ag Termination, Ni Barrier Layer, SnPb Plated Solder
数据表
价格与库存
数据表和文档
Component Distributors Inc.
Datasheet4 页14 年前
描述