Knowles SBSMP1000334MXB
Data Line Filter, 1 Function(s), 100V, 10A, 2 Pin(s)
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
EMI Filter,SMT,SBSMP,100Vdc,330nF,20%,X7R,Pi
SBSMP1000334MXB, KNOWLES SYFER
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220