Knowles 2220Y5000564KXT
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 0.56uF X7R 2220 10percent
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页11 年前
Master Electronics
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.14%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C564K3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.56uF, Surface Mount, 0805
Yageo GroupC1206C564K5RACTU
1206 C 560NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC1206C564K3RACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.56uF, Surface Mount, 1206
Cap Ceramic 0.56uF 50V X7R 10% Pad SMD 1210 125C T/R
0805 0.56 uF 16 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
KYOCERA AVX12103C564KAT2A
Cap Ceramic 0.56uF 25V X7R 10% SMD 1210 125°C Plastic T/R
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.56uF, Surface Mount, 2220
Cap,MultiLayer,Cap,2220,500V,56uF,10%,X7R,Flexicap 100% matte Sn