Knowles 1206J2K00102MXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页11 年前
RFMW
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Syfer,1206, 2000V, 1.0nF, ±20%, X7R (2R1), Nickel Barrier, Sn Plated Solder
1206 MLCC 1000pF 2000V 20% X7R SMT