Kingbright WP710A10SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, T-1, 3mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Kingbright SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+102%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
KingbrightWP132XGC
Single Color LED, Green, Water Clear, T-1, 3mm
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
KingbrightWP7113SGD
Single Color LED, Super Bright Green, Diffused Green, T-1 3/4, 5mm
KingbrightWP710A10GD
LED Thru-Hole Green 3mm PCB Mnt T-1 10 mA 30 mcd 568 nm 2.5V Round
Single Color LED, Green, Transparent, T-1 3/4, 5mm
Single Color LED, Green, Diffused, T-1 3/4, 5mm
描述
3mm Green LED, Color Diffused, 568nm, 50o Viewing Angle
LED Uni-Color SB. Green 565nm 2-Pin T-1 Bulk
Green 3 mm 40° Tinted Diffused 40 mcd 2.5 V Solid State Lamp - T-1
Standard LEDs - Through Hole Grn 40mcd 568nm 40 deg Diffused
568nm 40¡ã 2.2V 20mA , , 2.9mm*2.9mm*5.9mm