Keysight Technologies DSOX3012A
Keysight DSOX3012A Digital Oscilloscope, 2 Channel, 100MHz, 2Mpts, 4GS/s, 8 bit, 3000 X-Series
数据表
数据表和文档
Newark
Datasheet35 页14 年前
Datasheet32 页14 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
相关零件
Keysight TechnologiesDSOX2012A
Keysight DSOX2012A Digital Oscilloscope, 2 Channel, 100MHz, 1Mpts, 2GS/s, 8 bit, 2000 X-Series
TektronixMSO2012B
MSO2012B MIXED SIGNAL OSCILLOSCOPE 2 ANALOGUE. CH. 16 DIGITAL. CH. 100MHZ
TektronixDPO2012B
Tektronix DPO2012B 2 Channel Digital Storage Oscilloscope Bandwidth 100 MHz
TektronixTPS2012B
OSCILLOSCOPE, DIGITAL STORAGE, 100 MHZ, 1GS/S, 2-CHANNELS, COLOR DISPLAY
Keysight TechnologiesDSOX3012T
Keysight DSOX3012T Digital Oscilloscope, 2 Channel, 100MHz, 4Mpts, 5GS/s, 8 bit, 3000T X-Series
B&K Precision2512
Handheld Oscilloscope, 100 MHz, 2 Channels, Sampling Rate: 1 GS/sec
描述
DIGITAL OSCILLOSCOPE, 2 CH, 100MHZ DSOX3012A
Oscilloscope Bench Type2x100MHz4 GS/s
Oscilloscope, 2-channel, 100MHz
AGILENT,SCOPE, 2-CHANNEL , 100 MHZ
OSCILLOSCOPE, 2-CHANNEL, 100MHZ; Scope Type:Digital Bench; Scope Channels:2; Bandwidth:100MHz; Meter Display Type:WVGA; Sampling Rate:2GSPS; Input Impedance:1Mohm; Rise Time:3.5ns; Input Voltage:300V; External Height:204.4mm; External Width:380.6mm; External Depth:141.5mm; Weight:3.85kg; SVHC:Bis (2-ethyl(hexyl)phthalate) (DEHP) (15-Dec-2010); Series:InfiniiVision 3000 X-Series