Yageo Group Z1210C601BPWZT
Ferrite Beads Chip 600Ohm 30% 100MHz 3A 0.042Ohm DCR 1210 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页1 年前
Electro Sonic
Newark
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 500mA 380mOhm DCR 0603 Automotive Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 500mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 200mA 450mOhm DCR 0603 Paper T/R