Yageo Group Z0805C800BPWZT
FERRITE BEAD, 80 OHM, 2.7A, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页18 年前
Electro Sonic
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.80%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
描述
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 80 Ohm, 2.7 A, 25 Milliohm, ± 25%
Ferrite Beads Chip 80Ohm 25% 100MHz 2.7A 0.025Ohm DCR 0805 T/R
Ferrite Chip Bead 80Ohm 100MHz 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 0805, 80 OHM, 2.7A; Ferrite Bead Case / Package:0805 [2012 Metric]; Impedance:80ohm; DC Current Rating:2.7A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:25mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:2mm RoHS Compliant: Yes