Yageo Group Z0805C221BPWZT
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 220 Ohm, 2 A, 60 Milliohm, ± 25%
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页5 年前
Farnell
Electro Sonic
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-09-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
描述
Ferrite Chip Bead 220Ohm 100MHz 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 0805, 220 OHM, 2A; Ferrite Bead Case / Package:0805 [2012 Metric]; Impedance:220ohm; DC Current Rating:2A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:60mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:2mm RoHS Compliant: Yes