Yageo Group Z0603C470BPWZT
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 47 Ohm, 3.5 A, 20 Milliohm, ± 25%
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页18 年前
Electro Sonic
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.93%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
描述
Ferrite Beads Chip 47Ohm 25% 100MHz 3.5A 0.02Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Chip Bead 47 Ohm 3.5A 20m Ohm 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 47 OHM, 3.5A, 0603; Ferrite Case Style: 0603 [1608 Metric]; Impedance @ 100MHz: 47ohm; DC Current Rating: 3.5A; Product Range: Z-PWZ Series; DC Resistance Max: 0.02ohm; Impedance Tolerance: ± 25%; Automotive Qual