Yageo Group Z0603C221BPWZT
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 220 Ohm, 1.8 A, 70 Milliohm, ± 25%
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页18 年前
Farnell
Electro Sonic
Newark
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-94.53%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ferrite Beads Chip 220Ohm 25% 100MHz 1.5A 0.07Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Chip Bead 220 Ohm 1.5A 70m Ohm 2-Pin 0603 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 0603, 220 OHM, 1.5A; Ferrite Bead Case / Package:0603 [1608 Metric]; Impedance:220ohm; DC Current Rating:1.5A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:70mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:1.6mm RoHS Compliant: Yes