Yageo Group Z0603C102BPWZT
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 1 kOhm, 600 mA, 350 Milliohm, ± 25%
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页18 年前
Newark
Electro Sonic
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 20% 1MHz Ferrite 0.12A 0.455Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLB2016T6R8M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 6.8uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.2A 0.455Ohm DCR 0806 T/R
TAIYO YUDENCK21252R2M-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 10MHz 20Q-Factor Ferrite 0.15A 0.35Ohm DCR 0805 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.25Ohm DCR 0603 Automotive T/R
MLF 0805 (2012Metric) 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 82muH
25MHz 450MHz 200mA 15@25MHz 100nH 350m¦¸ ¡À20% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
描述
Ferrite Beads Chip 1KOhm 25% 100MHz 0.5A 0.35Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Bead 1KOhm 25% 100MHz Ferrite 500mA 0603 T/R
Avnet Japan
Ferrite Bead, 0603, 1 Kohm, 0.5A; Ferrite Case Style:0603 [1608 Metric]; Impedance:1Kohm; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Z-Pwz Series; Dc Resistance Max:0.35Ohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Kemet Z0603C102BPWZT