Yageo Group Z0402C471BSMST
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.56Ohm DCR 0402 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
JRH Electronics
TME
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-04-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-04-30
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 200mA 550mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 200mA 500mOhm DCR 0603 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 400mA 400mOhm DCR 0805 Paper T/R
TAIYO YUDENBK1608HM471-T
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.47Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1005HM471-TV
Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.45Ohm DCR 0402 Automotive T/R
描述
FERRITE BEAD, 0.56 OHM, 0.25A, 0402;
Ferrite Beads 470ohms 250mA 25% DCR=560mOhms
250mA 470¦¸@100MHz 560m¦¸ 0402 1mm*500¦Ìm*550¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2 Pin(s)