Yageo Group T499B336K006ATE3K0
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1411
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页2 年前
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Yageo GroupT491B336K006AT
33UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 6.3 V DC +/-10%, T491 SERIES
Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.9 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491B336M006AT
Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.2 Ohm 125C Automotive T/R
Cap Tant Solid 33uF 6.3V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.7 Ohm 150C Automotive T/R
T55 Series 33 uF ±20% 6.3V High Performance Solid Polymer Tantalum Capacitor
描述
Surface Mount Tantalum Capacitor, Aec-Q200 T499 Series, 33 F, 10%, 6.3 V, 1411 [3528-21 Metric] |Kemet T499B336K006ATE3K0
1411 (3528Metric) T499 6.3V 33muF ±10% 0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
33¦ÌF 2000h@ 175¡ãC ¡À10% 6.3V 3¦¸ 1411 3.5mm*2.8mm*2.1mm
T499B336K006ATE3K0, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
CAP, 33µF, 6.3V, 10%; Capacitance: 33µF; Voltage Rating: 6.3V; Tantalum Capacitor Case: 1411 [3528-21 Metric]; Product Range: T499 Series; Capacitance Tolerance: ± 10%; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temperature M