Yageo Group T494U226K010AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2312
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%