Yageo Group T350B685K010AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
Arrow Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupT356B685K010AT
Yageo GroupT356B685K010AS