Yageo Group T350A475K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
element14 APAC
Master Electronics
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.22%