Yageo Group T110C825K035AS
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8.2uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet26 页2 年前
Arrow Electronics
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupT140B825K035AS
Yageo GroupM39003/03-0165
CSR23F825KM 35B
Yageo GroupM39003/01-2373
8.2UF 50V 10% C M-FR
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8.2uF, Through Hole Mount
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 8.2uF, Through Hole Mount
Cap Tant Solid 8.2uF 20V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial (0.01%FR)
描述
8.20Uf 35.0V Rohs Compliant: No |Kemet T110C825K035AS
T110C825K035AS, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
8.2UF 35V 10%