Yageo Group SU9VF-02100
SU Thru Hole Common mode filter; -25to+80 degC; 200 mA; 4Ohm; 17 x 11 x 17mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.90%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2013-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Yageo GroupSU9HF-03060
Common Mode Chokes Dual 6000uH 1kHz 0.3A 2Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU9V-01100
SU THRU HOLE COMMON MODE FILTER, -25TO+80 DEGC, 100 MA, 8OHM, 17 X 11 X 17MM
Yageo GroupSU9H-01100
Common Mode Chokes Dual 10000uH 1kHz 0.1A 8Ohm DCR Thru-Hole
描述
Common Mode Chokes Dual 10000uH 1kHz 0.2A 4Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 10 mH, 200 mA
Common Mode Chokes/Filters 0.2amp 10mH
INDUCTOR, COMMON MODE, 10000UH, THD