Yageo Group SU9VD-07010
Common ModeChokes Dual 10uH 1kHz 0.7A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.71%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupSU10VD-20010
Common Mode Chokes Dual 10uH 1kHz 2A 0.1Ohm DCR Thru-Hole Tray
Yageo GroupSU16VD-40010
SU THROUGH HOLE COMMON MODE FILTER, -25 - +75 DEGC, 4 A, 23 X 19 X 27.5MM
描述
Choke, Common Mode, 10 uH, 700 mA
Common Mode Filters / Chokes 0.7amp 10mH
Ac Filter T/h 0.7A 10Uh Rohs Compliant: Yes
250V 700mA 2 10¦ÌH@ 1kHz 100m¦¸ , 17mm*11mm*17mm
AC LINE FILTERS, CMC 0.01MH,0.7A, 0.1OHM
COMMON MODE FILTER, 10000UH, THD; Inductance:10µH; Rated Current:700mA; Product Range:SU9VD Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); DC Current Max:700mA