Yageo Group SU9HD-25013
Ind Common Mode Choke 13.02uH 2.5A 42m Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+32.96%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2019-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Filter, 13.02Uh, 2.5A Rohs Compliant: Yes |Kemet SU9HD-25013
Choke, Common Mode, 13.02 uH, 2.5 A
High Frequency Type Common Mode, AC Line Filter
250V 2.5A 2 13.02¦ÌH@ 1kHz 42m¦¸ , 17mm*15.5mm*12.5mm
COMMON MODE FILTER, 13.02UH, 2.5A;
AC LINE FILTER, CMC 0.013MH,2.5A, 0.042OHM