Yageo Group SSRH24NVS-20215
Ind Common Mode Choke 21.5mH 2A 0.177Ohm Wirewound 4-Pin Radial Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Farnell
Master Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.30%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2019-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 21500uH 10kHz 2A 0.177Ohm DCR Thru-Hole Tray
Wide Range Impedance Type Common Mode Ssrh Coil, Ac Line Filter
Choke, Common Mode, 21.5 mH, 2 A
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 21.5mH 2A
Common Mode Chokes/Filters 21.5mH 2A 11.5mm
Common Mode Choke, 21.5Mh, 2A; Inductance:21.5Mh; Dc Current Rating:2A; Product Range:Ssrh24Nvs Series Rohs Compliant: Yes |Kemet SSRH24NVS-20215
COmmON MODE CHOKE, 21.5MH, 2A; Inductance:21.5mH; Rated Current:2A; Product Range:SSRH Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018); DC Resistance:0.177ohm;