Yageo Group SSR21NV-07405
Ind Common Mode Choke 40.5mH 0.7A 0.61Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet8 页2 年前
Datasheet1 页1 年前
Datasheet1 页6 年前
Farnell
JRH Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.16%
供应链
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Avnet Japan
COMMON MODE CHOKE, 40.5MH, 0.7A; Inductance: 40.5mH; Rated Current: 700mA; Product Range: SSR21NV Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Choke, 40.5Mh, 0.7A; Dc Current Rating:700Ma; Product Range:Ssr21Nv Series; Inductance:40.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NV-07405
40.5 mH 2-Line Common Mode Choke at 10 kHz, rated 700mA with 610mOhm typical DCR. Compact 22.00mm x 16.00mm vertical 4-pin, through-hole mount designed for enhanced filtering.