Yageo Group SSR21NH-041290
Ind Common Mode Choke 129mH 0.4A 1.85Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet8 页2 年前
Datasheet1 页1 年前
Datasheet1 页6 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 129000uH 10kHz 0.4A 1.85Ohm DCR Thru-Hole Tray
COmmON MODE CHOKE, 129MH, 0.4A; Inductance:129mH; Rated Current:400mA; Product Range:SSR21NH Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Choke, 129Mh, 0.4A; Dc Current Rating:400Ma; Product Range:Ssr21Nh Series; Inductance:129Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NH-041290