Yageo Group SS11V-11050-CH
Common Mode Chokes Dual 5000uH 1kHz 1.1A 0.4Ohm DCR Thru-Hole
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页2 年前
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.68%
供应链
Introduction Date2013-08-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Yageo GroupSU9H-03050
Common ModeChokes Dual 5000uH 1kHz 0.3A 3Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU9V-03050
SU THRU HOLE COMMON MODE FILTER, -25TO+80 DEGC, 300 MA, 3OHM, 17 X 11 X 17MM
Yageo GroupSU10VFC-R10045
Common Mode Chokes Dual 4500uH 1kHz 1A 0.55Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSS24V-R20045-CH
Common Mode Chokes Dual 4500uH 1kHz 2A 0.17Ohm DCR Thru-Hole
描述
Common Mode Filters / Chokes 1.1amp 5mH
250V 1.1A 2 5mH@ 1 kHz 400m¦¸ , 22mm*14.5mm*22.5mm
Common Mode Filter, 5000Uh, Thd; Inductance:5Mh; Rated Current:1.1A; Product Range:Ss11V/H-Ch; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018); Dc Current Max:1.1A Rohs Compliant: Yes |Kemet SS11V-11050-CH
Ind Line Filter 5mH 1KHz 1.1A Pin