Yageo Group SC-06-E42JKH
Ind Common Mode Choke 4.2mH 6A 30m Ohm Toroid 4-Pin Radial Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Farnell
TME
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.54%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2020-02-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Avnet Japan
Common Mode Filter, 4.2Mh, 6A Rohs Compliant: Yes |Kemet SC-06-E42JKH
Choke, Common Mode, 4.2 mH, 6 A
Common Mode Chokes/Filters 250V 4.2mH 6A
250V 250V 6A 2 4.2mH@ 10 kHz 30m¦¸ , 34mm*34mm*27mm
AC LINE FILTER, CMC 4.2MH,6A, 0.03OHM