Yageo Group R76UR3100SE30K
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Farnell
Newark
element14 APAC
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+95.84%
相关零件
Yageo GroupR76TN3100SE40K
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Epcos B32654 100nF Polypropylene Film Cap 1600V dc; 500V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR73TW3100SE00K
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76UW3100SE30K
Epcos B32023 100nF Polypropylene Film Capacitor 300 V ac +/-20%; Through Hole
描述
Cap Film 0.1uF 2000V PP 10% (32 X 14 X 28mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.024 Ohm 110C Bulk
CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC RADIAL
100nF ¡À10% , 27.5mm 2KV 700V 24m¦¸ 32mm*14mm*28mm