Yageo Group R76UR31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Farnell
Newark
TME
3 个月趋势:
-28.01%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR76TR31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76TN31004040J
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5% (31.5 X 14 X 24.5mm) Radial Wound 27.5mm 110C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5% (26 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
描述
Double Metallized Polypropylene Film Capacitor, 100nF, 700VAC, 2kVDC, 5%
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5%( 32 X 14 X 28mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.011 Ohm 110C Tray
Cap Film Rad 100nF 5% 2Kv 27.5mm MMKP Tray
CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC RADIAL
Capacitor R76 0.1uF 2000VDC MMKP
RS APAC
100nF ¡À5% 27.5mm 2KV 700V 24m¦¸ 32mm*14mm*28.1mm