Yageo Group R75TR31004040J
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet38 页2 年前
Datasheet26 页11 年前
Datasheet1 页2 年前
Datasheet1 页9 年前
Datasheet1 页10 年前
Farnell
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5% (26 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
Yageo GroupR76TR31004030J
Yageo GroupR75RN31004030J
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HC3B104JA
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
描述
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5%( 32 X 11 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0111 Ohm 105C Tray
CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
100nF ¡À5% 27.5mm 1.6KV 650V 11.1m¦¸ 32mm*11mm*20mm