Yageo Group R75LI33304000K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount, 7139
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页2 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2012-07-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-03
LTD Date2023-11-30
相关零件
PanasonicECWFE2J334K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N333000N0K
Yageo GroupR71PI33304030K
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 330nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.33uF 560V PP 10% (18 X 10 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Bulk
CAP, 0.33µF, 250V, 10%, PP, RADIAL; Capacitance: 0.33µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: R75L Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacito
Capacitor, Film, Pp, 0.33Uf, 250V, Rad; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.33Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):250V; Voltage(Dc):560V; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |Kemet R75LI33304000K